Sponsor Liga Militarilor ProfesionistiSponsor Liga Militarilor Profesionisti
Sponsor Liga Militarilor ProfesionistiSponsor Liga Militarilor Profesionisti
Sponsor Liga Militarilor ProfesionistiSponsor Liga Militarilor Profesionisti

Contact

LIGA MILITARILOR PROFESIONISTI

Pentru a avea reclama pe site-ul nostru , va rugam sa contactati  presedintle LMP- Albu Danut, sau pe Reprezentantul LMP Bucuresti- Udrea Adrian

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

.

Presedinte L.M.P.:  ALBU DANUT

E-mail 1: presedinte@ligamilitarilor.ro

E-mail 2: presedinteligamilitarilor@yahoo.com

Tel.: 0722 543 734

.

Director de comunicare L.M.P.:  OANA NUTA

E-mail: directorcomunicare@ligamilitarilor.ro

Tel.: 0765 313 969

.

Primvicepresedinte L.M.P.:  BALTA LOUIS EDMOND

E-mail 1: louis_edm@yahoo.com 

E-mail 2: primvicepresedinte@ligamilitarilor.ro

.

Vicepresedinte L.M.P.:  LUPU MUGUREL

E-mail: vicepresedinte1@ligamilitarilor.ro

.

Vicepresedinte L.M.P.: MOCANU DANUT

E-mail: vicepresedinte2@ligamilitarilor.ro 

.

Vicepresedinte L.M.P.: COCUS FLORIN

E-mail: vicepresedinte3@ligamilitarilor.ro 

.

Secretar L.M.P.: RADU GHE. GABRIEL

E-mail:  secretar@ligamilitarilor.ro 

.

Administrator L.M.P.: ANCA CONSTANTIN

E-mail: administrator@ligamilitarilor.ro

.

Casier L.M.P.: CAVADIEA STEJEREAN MIRCEA

E-mail: casier@ligamilitarilor.ro

.

Administator site: HADAREAN GABRIEL

E-mail: office@ligamilitarilor.ro

.

Jurist L.M.P.: PINTEA EMILIAN VALENTIN

E-mail 1: jurist_lmp@yahoo.ro

E-mail 2 : jurist@ligamilitarilor.ro

.

Avocat L.M.P.:  LITCANU IRINA

E-mail 1: avocat@ligamilitarilor.ro
E-mail 2: litcanu.irina@gmail.com 

.

Contabil L.M.P.:  DEMIDOV NICOLAE 

E-mail: contabil@ligamilitarilor.ro

 

Reprezentant L.M.P. Bucuresti: UDREA ADRIAN
E-mail: bucuresti@ligamilitarilor.ro

Tel.: 0764 582 105